Precioso Apartamento Frente Del Mercado Central

  • 52 m²
  • 2 slaapkamers
  • 1 badkamer

Precioso Apartamento Frente Del Mercado Central Valencia van 52 m² is op 19 minuten wandelen vanaf Jardín del Turia gelegen en op afstand van 2 km tot een top gezinsvriendelijke plek zoals het Parc Gulliver. Het appartement biedt voldoende ruimte voor het ontvangen van 4 personen in 2 slaapkamers.

Precioso Apartamento Frente Del Mercado Central heeft uitzicht over stadsgezichten en bestaat uit een balkon, een zitruimte en een woonkamer met airconditioning. Deze accommodatie heeft een apart toilet en een douche voor uw comfort. Daarnaast vindt u er een haardroger en handdoeken.

Om uw comfort te verhogen, heeft dit appartement een kitchenette met een koffie/theezetapparaat, een oven en keukengerei.

Het 1-badkamer appartement biedt accommodatie in de wijk Ciutat Vella, binnen een paar straten van het Museo de l'Almoina. Precioso Apartamento Frente Del Mercado Central is op sechts 6 minuten te voet van de Micalet en biedt een gemakkelijke wandeling van 5 minuten naar het centrum van Valencia. De Mercado Central ligt vlak om de hoek van de accommodatie, wat een goede plek is om te bezoeken. Het appartement is gelegen binnen 700 meter verwijderd van Xàtiva metrostation.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Precioso Apartamento Frente Del Mercado Central Valencia
Cool Central Market
Mobiele prijsaanbieding

Cool Central Market

8.6
Fantastisch 231 beoordelingen
76 m van de accommodatie
USD 164 USD 148
per nacht
Central Market Beautiful Loft
Mobiele prijsaanbieding

Central Market Beautiful Loft

78 m van de accommodatie
USD 173 USD 156
per nacht
Victoria Site-Mercat Central
Mobiele prijsaanbieding

Victoria Site-Mercat Central

9.2
Schitterend 375 beoordelingen
82 m van de accommodatie
USD 61 USD 55
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Valencia
    11 km

    Treinstations

    Norte train station
    600 m

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Accommodatie diensten

    • Kluisje
    • Tours/Ticketservice

    In de keuken

    • Keukengerei

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Verwarming
    • Zithoek
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Ontwerp

    • Parketvloer

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren toegestaan

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 12:00
    LicentienummerESFCTU0000460550002665210000000000000000000VT-39743V7,VT-39743-V
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Precioso Apartamento Frente Del Mercado Central gelegen?
      Precioso Apartamento Frente Del Mercado Central is in de wijk Ciutat Vella gesitueerd, op 19 minuten van Jardín del Turia.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Precioso Apartamento Frente Del Mercado Central?
      Populaire attracties in de buurt van Precioso Apartamento Frente Del Mercado Central zijn onder andere het Museo de l'Almoina, dat zich op een loopafstand van 14 bevindt.
    • Hoeveel kost het om bij Precioso Apartamento Frente Del Mercado Central te verblijven?
      Een overnachting in Precioso Apartamento Frente Del Mercado Central kost €181.
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van Precioso Apartamento Frente Del Mercado Central?
      Restaurants in de buurt van Precioso Apartamento Frente Del Mercado Central zijn onder andere San Tommaso en Horchateria Santa Catalina restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Is er een internetverbinding beschikbaar in Precioso Apartamento Frente Del Mercado Central?
      Nee, Precioso Apartamento Frente Del Mercado Central biedt geen WiFi. Neem contact op met de accommodatie voor meer informatie over de exacte voorwaarden.
    • Is het toegestaan om met huisdieren te verblijven in Precioso Apartamento Frente Del Mercado Central?
      Precioso Apartamento Frente Del Mercado Central is zeker huisdiervriendelijk.
    • Is er een keuken in het appartement?
      Bij het appartement kunnen gasten gebruik maken van een complete keuken uitgerust met een koffie/theezetapparaat, een oven en keukengerei.
    • Wat is de afmeting van Precioso Apartamento Frente Del Mercado Central?
      Precioso Apartamento Frente Del Mercado Central meet 52 m².

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Valencia
    11 km

    Treinstations

    Norte train station
    600 m

    Bezienswaardigheden

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Precioso Apartamento Frente Del Mercado Central Valencia

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten